V Moravské Krumlově se konal již 7. ročník meziklubového turnaje Cool Cup.

03.04.2013 15:08

 

Ve čtvrtek 28. března se v Klubu Coolna v Moravském Krumlově uskutečnil již 7. ročník turnaje COOL Cup. Do nízkoprahového Klubu  Coolna v Moravském Krumlově zavítalo 5 týmů na stolní fotbálek a 8 hráčů na stolní tenis z krajů Jihomoravského a Vysočiny.

Sraz v klubu byl na jedenáctou hodinu a od 11:30 se rozpoutal tvrdý souboj mezi 5 týmy na dvou stolech systémem každý s každým na dva vítězné sety. Hráči předváděli skvělé a napínavé výkony, což dokazovaly nadšené výrazy publika a fandění doprovázejících pracovníků.  

Podruhé v historii COOL Cupu se hrál také přidružený turnaj v ping-pongu, který běžel také na dvou stolech, ovšem hrálo se pouze na jeden set, což přineslo rychlejší tempo a výhodu v tom, že se i v počtu 8 hráčů mohl hrát spravedlivý systém: každý s každým. V tomto strhujícím tempu se odehrálo 28 rychlých zápasů, ve kterých hráči předvedli skvělé výkony.

Kolem 14. hodiny se odehrály poslední zápasy a uspořený čas bylo možné vyplnit krátkým vystoupením dvou uživatelů Klubu Coolna MK – mistrů Evropy v káčování a yoyování, kteří s káčou a yoyem předváděli neuvěřitelné kousky.

Na závěr se uskutečnil ještě mini turnaj pracovníků zúčastněných klubů, kdy se karty otočily, z fanoušků se stali hráči a z hráčů aktivní fanoušci.

Celou akcí provázeli uživatelé klubu DJ Krđa a moderátor Kuba T.

V odpoledních hodinách se všichni odebrali spokojeně domů.

Turnaj se opět vydařil a mně nezbývá než se těšit na další ročník, který se odehraje 29.10.1̅3.

Zúčastnění hráči byli z NZDM:  Klub Coolna Moravský Krumlov, Klub BARÁK Třebíč, Klub Coolna Znojmo, Klub Likusák Brno, Klub Pavlač Brno, Zlatá zastávka Adamov, NZDM Pestrá klubovna Brno.

Konečné pořadí:


Stolní fotbálek: 

 

1.Zlatá zastávka Adamov

2. Klub Coolna MK

3. Klub Barák Třebíč

4. Klub Coolna Znojmo

5. Klub Likusák Brno

 

Stolní tenis:    

 

1.Zlatá zastávka Adamov

2. Klub Pavlač A Brno

3. Klub Likusák Brno.

4. Klub Coolna Znojmo

5. Klub Barák Třebíč

6.-8. Pestrá klubovna

        Klub Pavlač B  

        Klub Coolna MK

 

Turnaj Pracovníků:

1.Adamov+Coolna MK

2.Coolna ZN+Coolna MK

3.Barák +Pestrá klubovna

4.Ratolest-Likusák+Pavlač


Za Klub Coolna Moravský Krumlov  Bc.et Bc. Martin Čapek